Čáslavský Radoslav (Mladá Boleslav 1925 - 2013 Praha)
Sláva rehabilitacím, monogramováno a datováno vpravo dole RČ 1968, asambláž a olej/sololit, 61 x 61,5 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |